Kayseri Haber / Kayseri / Melikgazi Belediyespor Şampiyon Oldu!

Melikgazi Belediyespor Şampiyon Oldu!

Melikgazi Belediyespor Genç ve Minik Erkekler takımı daha önceden Türkiye finallerine katılmak için hak kazanmıştı. Şampiyon olan takım bu şekilde, 3 takımla Türkiye finalleri çerçevesinde Kayseri şehrinin temsilcisi olarak ön plana çıkacak.

Melikgazi Belediyespor Baş Antrenörü Fuat Kalay, konuya yönelik gerçekleştirdiği açıklamada, Sözlerinde durduklarını ve 3 farklı kategoride de Türkiye finallerine katıldıklarını gururla söyledi. Gençler ve miniklerin ardından Yıldız takımının da Türkiye Şampiyonasına adını yazdırdığını ileten Kalay, Desteklerinden asla yoksun bırakmayan, sporun ve sporcunun dostu olan Onursal Başkan ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a, her daim yanlarından ayrılmayan ve her konuda destek veren Kulüp Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Öztürk’e, yöneticilere ve emeklerini asla esirgemeyen cefakar ve çalışkan Alt Yapı antrenörleri olan Metin Tutum ve Zehra Hamurculu hocalara ve aynı zamanda böyle büyük bir başarıda emeği geçen, büyük payın sahibi olan aslan yürekli sporculara çok büyük teşekkürlerini iletirken, Bursa’dan da iyi sonuçlarla dönme arzularının var olduğunu vurguladı.

Elde edilen bu başarıların hiçbirinin tesadüf olmadığını ve koordineli, yoğun bir çalışmanın sonrasında elde edildiğini vurgulayan Kulüp Başkanı Serdar Öztürk, Melikgazi Belediyespor’un son 10 yılda salon sporlarında damgasını gösteren bir kulüp olduğunu iletti.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir