Kayseri Haber / Kayseri / Melikgazi Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR.MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, MELİKGAZİ BELEDİYE MECLİSİNİN ŞUBAT AYI TOPLANTISINDA 29 MADDENİN GÖRÜŞÜLEREK KARARA BAĞLANDIĞINI SÖYLEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Melikgazi Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Melikgazi Belediye Meclisinin Şubat Ayı toplantısında Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç. 29 maddenin görüşülerek karar alındığını söyledi. Belediye Meclisinin almış olduğu kararlar ile Melikgazi İlçesinin gelişmesine ve büyümesine imkân tanıdığını ve kalkınmanın önünü açtığını ifade eden Başkan Büyükkılıç,kararların oy birliği ile alındığını söyledi.

Komisyonların detaylı inceleme ve araştırması sonucu

Belediye Meclislerinin yatırım ve hizmetlerin karar mercisi olduğunu vurgulayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, yine tarihi mekanların onarımı, eğitime destek, spor kulüplerine maddi yardım ve sağlık yatırımları gibi maddeler bulunduğunu belirterek şunları ifade etti;

“Melikgazi İlçesinin örnek ve referans belediye olmasında en büyük katkının almış olduğu kararlar ile yatırımları yönlendiren ve şekil veren Belediye Meclisidir. Bu açından Melikgazi Belediye Meclisi çalışmaları yönlendirmekte, önünü açmakta ve gelişmeyi teşvik etmektedir.”

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, toplantıda alınan kararların hayırlı olması dileğinde bulunduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir