Kayseri Haber / Gündem / Melikgazi Belediyesi Park ve Sosyal Tesislere Bakım Yapıldı!

Melikgazi Belediyesi Park ve Sosyal Tesislere Bakım Yapıldı!

İlçenin 81 mahallesinin olduğunu ve Kayseri’nin yarısına hizmet vermekte olduğunun altını çizen Başkan Büyükkılıç, özellikle şehir merkezine uzaklığı bulunan toplu konut alanları ve bölge yerleşim alanları için ihtiyaç duyulmakta olan oturma bankı, masalı kamelya ve çöp sepetleri satın alınacak olduğunu vurguladı.

Halk ve çevre sağlığına verdiği önemin çok fazla olduğuna değinen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer almakta olan park, bahçe ve yeşil alanlara yerleştirilmek için ihalenin yapılacak olduğunu kaydetti. Bu söz konusu ihale sayesinde toplam 800 klasik ahşarp bank, 200 adet masalı kamelya, 300 adet platin ayaklı lüks oturma bankı ve 800 tane panolu çöp sepeti alınacak olduğunu kaydetti.

Satın alınacak olan söz konusu kullanılacak olan gereçler, TSE belgeli ve sağlıklı malzemelerden oluşturulmuş, kullanışlı ürünlerden meydana gelecek diyen Büyükkılıç, söz konusu malzemelerin çevre temizlik vergileri sayesinde satın alınacak olduğunu kaydetti. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, halktan alınan verginin, geri halka hizmet olarak döndüğünün bir kez daha canlı uygulamasını göstermiş olduklarını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir