Kayseri Haber / Gündem / Melikgazi Belediyesi Okullar İçin Büyük Hizmet Yapıyor!

Melikgazi Belediyesi Okullar İçin Büyük Hizmet Yapıyor!

Melikgazi Belediyesi, Melikgazi üzerinde yer alan okullarda yaz boyunca başlattığı ilaçlama, boyama ve tadilat çalışmalarını hala büyük bir hızla devam ettirerek, eğitim yuvalarını öğrenciler için en verimli şekilde yeniliyor.

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı öncesinde Melikgazi dahilinde yer alan okulların tamamında eş zamanlı olarak başlatılan tüm ilaçlama, boyama çalışmaları hala büyük bir hızla devam etmektedir. Belediye tarafından özenle yapılan çalışmalarda eğitim gören öğrencilerin tamamen sağlıklı, modern ve yenilikçi ortamlarda eğitim almaları hedeflenmekte.

Okulların dış yalıtımları, boyama çalışması, ilaçlama çalışmaları, bahçelerin düzenlenmesi ve temizliği, (varsa) spor aletlerinin tekrardan yenilenmesi, spor sahalarının bakıma girdirilmesi gibi çalışmalarla eğitime desteklerini sunan Melikgazi Belediyesi’nin Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Eğitime destek hizmetleri çerçevesinde devam ettirdikleri faaliyetlerinden dolayı tam 2 kez hayırsever ödülü aldıklarının altını çizdi.

Melikgazi sınırları dahilinde hizmet vermedikleri, yatırım yapmadıkları okulun olmadığını ileten Büyükkılıç, tüm eğitim yuvalarında varlıklarını göstermenin mutluluğunu yaşadıklarını büyük bir gururla söyledi.

Bu çerçeve dahilinde Melikgazi içerisinde yer alan okulların tamamını yeni eğitim ve öğretim yılına en iyi şekilde hazırladıklarını ileten Büyükkılıç, öğrencilerin çok daha verimli ve bakımlı alanlarda eğitim almaları için gerekli tüm çabayı ellerinden geldiği kadar gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Eğitim ve öğretime yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı öğrencilerin yüzünde oluşan gülümsemenin kendileri için çok büyük mutluluk ve gurur kaynağı olduğunu ileten Büyükkılıç, belediye olarak eğitime yatırım yapmaktan asla geri çekilmeyeceklerini söyleyerek sözlerine nokta koydu.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir