Kayseri Haber / Kayseri / Melikgazi Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Tamamlandı!

Melikgazi Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Tamamlandı!

14 takımın katılımını gerçekleştirdiği ve 12 Şubat tarihinde başlayan, çok iddialı ve çekişmeli, aynı zamanda da zevki karşılaşmalarla kendini gösteren futbol turnuvasında oynanan final karşılaşmasını, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, başkan yardımcıları, daire müdürleri, turnuvaya katılan diğer takım oyuncuları seyretti.

Düzenlenen ödül töreni çerçevesinde 25 golle Ozan Serçe ve Gökhan Ayanlar, En Centilmen Taım Temiz Çevre olurken, turnuvada görev alan hakemlere ve Turnuva Tertip Komitesi Üyelerine plaket ve çeşitli hediyeler sunuldu.

Turnuvada ikinci olarak ön plana çıkan Melikgazi Belediyespor takımının kupalarını ve madalyalarını bizzat Melikgazi Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Öztürk takdim etti ve bütün oyuncuları, göstermiş oldukları bu zor başarıdan dolayı tebrik ederek elini sıktı.

Turnuvanın şampiyonu olan Cuma Veteranları takımının şampiyonluk kupası Başkan Büyükkılıç tarafından takımın kaptanına teslim edildi. Oyuncular, çok anlamlı bir hediyeyi başkandan almanın büyük gurur olduğunu belirtti ve ardından turnuvada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Turnuvanın asıl amacı olarak ön plana çıkan dostluk, kardeşlik ve dayanışmayı tüm maçlarda olduğu gibi final maçında da görmekten ve bu duyguyu yaşamaktan çok mutlu olduğunu ileten Büyükkılıç, Dostluğun, Arkadaşlığın ve centilmenliğinin rüzgarlarının düzenlenen bu turnuvayla birlikte çok şiddetli estiğinin altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir