Kayseri Haber / Gündem / Melikgazi Ailesi İftarda Bir Araya Geldi!
MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, 365 GÜN KESİNTİSİZ KAMU HİZMETİ SUNAN VE ÖRNEK İLE REFERANS BELEDİYE GÖSTERİLMESİNDE EMEKLERİ OLAN AK PARTİ MELİKGAZİ İLÇE TEŞKİLATI, MECLİS ÜYELERİ, MUHTARLAR VE BELEDİYE ÇALIŞANLARI İLE İFTAR SOFRASINDA OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUĞUNU SÖYLEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Melikgazi Ailesi İftarda Bir Araya Geldi!

Melikgazi’nin bir aile olduğunu mutlu bir ifadeyle belirten Büyükkılıç, 550.000 nüfusuyla Kayseri’nin en büyük ilçesi olduğu gibi yine Türkiye’de yer alan 55 tane şehirden de fazla nüfusunun bulunduğunu vurguladı. Bununla birlikte yer alan 550.000 nüfusa Türkiye üzerinde en kaliteli hizmeti sağlayan bir belediye olmaktan, çoğu alanda referans ve örnek belediye olarak ön plana çıkmaktan gurur duyduklarını iletti.

Gündüz iş ve alışveriş saatlerinde Melikgazi’nin nüfusunun 600.000’i geçtiğini de ileten Büyükkılıç, 81 adet mahallesi ve ilçenin doğusu ile batısı arasında toplam olarak 65 km alanı bulunan bir bölgeye hitap eden Melikgazi Belediyesi’nin 1 yıl boyunca asla hız kesmeden, 1 saniye bile aksatmadan her türlü hizmet ve faaliyetlere devam ettiğinin altını çizerek, Kamu hizmetinin süreklilik, devamlılık gerektirdiğini kaydetti.

Bir ilçede bir gün bile çöplerin alınmadığı takdirde, ya da parkların temizlenmediği, semt pazaryerlerinin kendi kaderine terk edildiğini ileten Büyükkılıç, böyle bir durumda ilçeye pislikten, kokudan, mikroptan girilemeyeceğini belirtti. Bu sebepten dolayı bu hizmetleri sağlayan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak başkan olmaktan her daim gurur duyduğunu da güler bir yüzle aktardı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir