Kayseri Haber / Kayseri / Mehmet Özhaseki, Maç Sonu Açıklama Yaptı!

Mehmet Özhaseki, Maç Sonu Açıklama Yaptı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mehmet Özhaseki, 2-2 Beraberlikle sona eren Kayserispor – Kasımpaşa müsabakasının hemen sonrasında bir takım açıklamalar yaptı.

Kayserispor – Kasımpaşa müsabakasını pür dikkat izleyip, göz kaçırmayan Mehmet Özhaseki, Kayserispor’lu futbolcuları canı gönülden kutladıklarını belirtti. Futbolcuları çabalarından dolayı kutladıklarını aktaran Özhaseki, Futbolcuların galibiyeti almak için çok yoğun bir tempo ve çalışma gösterdiklerini açıkladı. Dün akşam diri takım görüntüsünün ortaya çıktığını aktaran Özhaseki, Kayserispor’un maçlarının keyif verdiğinin altını çizdi.

Verilen emeklerin boşa gitmediğini gördüğünde mutlu olduğunu aktaran Özhaseki, futbolun bir şans olduğunu ve olmayınca olmadığını aktardı. Rakiplerinin mağlup geldiği haftada Kayserispor’un 1 puanı daha hanesine yazdırdığının altını çizdi. Artık gelecek maçlara bakıp galibiyetlere devam edileceğini dile getirdi.

Maç öncesinde de Kayserispor’a bir moral ziyaretinde bulunan Özhaseki, Erol Bedir’le uzun yıllardan beri arkadaşlık bağlarının bulunduğunu belirtmişti ve ardından Kayserispor gibi bir takımın başkanlığını yapmanın kendi tecrübelerinden yola çıkarak zor olduğuna değinmişti. Gece uykusuz kalmanın keyif verdiği bir meslek olarak tanımladığı Kulüp başkanlığına Erol Bedir’in yakıştığını da aktarmıştı.

Kayseri’ye olan bağlılığıyla bilinen Özhaseki’nin aynı derecede Kayserispor’a da bağlılığı bulunuyor. Bu kapsamda Kayserispor’un neredeyse hiçbir maçını kaçırmayan Özhaseki, her maçtan sonra sonuç ne olursa olsun, hem taraftarı hem futbolcuları, hem de yönetimi canı gönülden kutlamayı asla unutmuyor.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir