Kayseri Haber / Kayseri / Mehmet Özhaseki Kayseri ve Nevşehir Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul'da Kayseri - Nevşehir derneklerinin üyeleriyle bir araya geldi.

Mehmet Özhaseki Kayseri ve Nevşehir Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi!

Bakan Özhaseki, Türkiye’nin PKK, FETÖ ve DEAŞ terör örgütleriyle mücadelesinde çok büyük başarı elde ettiğinin altını çizdi.

Bakan Özhaseki, FETÖ’nün bütün toplumu aldattığını ve kandırdığını belirterek, Gerçek yüzlerinin sadece bir gecede birkaç saat içerisinde ortaya çıktığının altını çizdi. Vahşi adam ve kurt adam benzetmesine koyduğu Fetullah Gülen’i ve FETÖ’cülerin, devletini korumak, vatanına sahip çıkmak için sokaklara çıkan masum ve sivil halkın üzerine kurşun yağdırdıklarının altını çizdi. Meclisi bombaladıklarını söyledi, Sapık bir anlayış içerisinde olduklarını çok geç anlamış olduğumuzu belirten Özhaseki, herkesi yanılttıklarını belirtti.

Türkiye’nin aleyhine yurt dışında çalışma yürütmekte olan örgütün FETÖ olduğunun altını çizen Mehmet Özhaseki, Hizmet eri adı altında olan herkese gülümseyen kişilerin şuanda Türkiye’nin karşısında en büyük bela olarak bulunduklarını büyük bir kin ve nefretle dile getirdi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yeni sistemin güçlü iktidara kapı açıp, siyasi iktidarsızlığın önünü kapatmayı sağladığının altını çizdi. Yeni sisteme yönelik yapılan eleştirilen yalan olduğunun altını çizen Özhaseki, Cumhuriyet’in elden gittiğini söyleyen kişilere “Niye gitsin kardeşim” çıkışında bulunurken, devamında “Türkiye bölünürmüş. Yahu tek devlet, tek millet, tek bayrak diye bağıran biziz. Sen gidip PKK’lılarla anlaşıp, Türk bayrağı olmadan miting yaptın. Ne uyduruyorsun. Efendim, ’18 yaşındaki kendi çocuklarını alıp emekli edecekler’. Yahu beşikteki torunun sigortadan istifade etsin diye zamanında kaydeden sensin. 21-22 yaşında birkaç genç meclise girse ne olur? ” söyleminde bulundu.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir