Kayseri Haber / Yaşam / Mazakaland Açılış Kapanış Saatleri

Mazakaland Açılış Kapanış Saatleri

Mazakaland, Eski Kumarlı parkının orada konumlandırılmış olup, Anadolu Harikalar Diyarı ile  bitişik bir alanda yer almaktadır. Tramvay ile Anadolu Harikalar Diyarı durağında inerek ulaşım sağlayabilir, otobüs ile ise İldem, Beyazşehir otobüslerine binerek Mazakaland’ın karşısında yer alan otobüs durağında inebilirsiniz. Araba ile ulaşım için ise Mimarsinan Kavşağı’ndan İldem – Beyazşehir istikametine doğru düz ilerlediğiniz takdirde, yaklaşık 3 -4 kilometre sonra yolun sol tarafında Mazakaland’ı görebilirsiniz. Aynı zamanda İldem tarafından gelen bireyler ise yine aynı şekilde Mimarsinan Kavşağı istikametine doğru dümdüz ilerledikleri takdirde, Mazakaland’ın hemen önünde yer alabilirsiniz.

Fiyatlar ise 5 krediden başlamaktadır. Aynı zamanda Mazakaland’da oyunların yanı sıra birçok yiyecek ve içecek satışı da yapılmaktadır. Gözlemeden, çiğ köfteye, cipsden restorana, tavuk dürümden tantuniye kadar her işletme farklı bir şekilde konumlandırılmış olup, Mazakaland ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Mazakaland esnek çalışma saatleri uygulamaktadır. Çalışma saatleri havanın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak 12:00 – 13:00 arasında başlayan oyunlar, gece 1:00 , 2:00’a kadar uzamaktadır. Ramazan dolayısıyla bu saatler 13:00 – 00:30 arasındadır.

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir