Kayseri Haber / Sağlık / Lazer Epilasyon Sonucu Frida Kahlo’sunu Yitirdi!

Lazer Epilasyon Sonucu Frida Kahlo’sunu Yitirdi!

5 gün sonra tekrar aynı merkeze giden Nazlı K.’ya bu sefer epilasyon işlemini Yasemin adında farklı bir bayan yaptı. Yapılan iddialara göre Yasemin adlı bu personel Nazlı K.’nin kolunda yer alan Frida Kahlo dövmesinin üzerine lazer epilasyon aracılığıyla uygulama yaptı. Dövmenin rengi değişim gösterirken, bazı kısımları da yandı. Nazlı K., acı hissettiğini ve dövmeye lazer uygulanamayacağını defalarca kez söylemesine rağmen personel tedaviye devam etti. Kolunda büyük yaralar meydana gelen ve dövmesi bozulan genç kadın hemen karakola gitti.

Hastaneden rapor alan Nazlı K., lazeri yapan kişinin herhangi bir eğitiminin olmadığını, çünkü dövmenin üzerine lazer uygulaması yapılmayacağını kendisinin bile bildiğini fakat personelin bilmediğini ileri sürdü. Durması gerektiğini söylemesine rağmen durmadığını ileten Nazlı K., canının çok yandığını, bölgede yanıklar oluştuğunu ve su topladığını dile getirdi. Her şeyden önce kendisi için manevi değeri çok yüksek olan Frida Kahlo dövmesinden olduğunu ileten Nazlı K., şikayetçi olduğunu belirtirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

Tuz Tartışmasına Kayseri’de Girdi!

Son günlerde gündeme hızla oturan ve her doktorun farklı bir şey söylediği tuz tartışmasına yönelik Kayserili doktordan açıklama geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir