Kayseri Haber / Medya / Kutsi ve Feyza Çıpa Arasında Evlilik Krizi Çıktı!

Kutsi ve Feyza Çıpa Arasında Evlilik Krizi Çıktı!

Feyza Çıpa “yuva yıkan kadın”, Kutsi ise “ihanet eden adam” suçlamasından kurtulmak ve bir süre gündeme gelmemek için 2.5 yıl boyunca birlikte görüntü vermedi. Basının önüne ise el ele ilk defa 2016 yılı Aralık ayında çıktılar. Feyza Çıpa, o gün basın mensuplarına yakında evleneceklerini iletti fakat hala herhangi bir girişim yok. Sevgilisine sürekli olarak evlenecekleri tarihi soran Çıpa, her seferinde Kutsi’den “Biraz zaman” cevabını aldı.

Kutsi’nin sosyal medya hesabında Feyza Çıpa ile tek kare fotoğrafını paylaşmaması, ilişkide kriz yaşattı. Sevgililer 10 gün önce çok büyük bir tartışma yaşadılar. Çıpa, Kutsi’ye ilişkiye sahip çıkmadığı gerekçesiyle bağırınca, Kutsi birlikte oturdukları evden ayrıldı. Feyza Çıpa’nın doğum gününde ise araya ortak dostlar girdi ve çifti barıştırdılar.

Kutsi 3 yıllık ilişkileri boyunca Instagram’a ilk defa Feyza Çıpa ile beraber çekilmiş fotoğrafını yükleyip, not olarak ise “Hayal kadar güzel, gerçek kadar kalıcısın kalbimde”…İyi ki doğdun sevgili…” yazısını paylaştı.

Kutsi’nin Çıta’ya bu kez evlilik sözü verdiği yapılan iddialar arasında yer alıyor.

FOX TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde, Özge Özberk ile başrol oyunculuğunu paylaşan Kutsi’yi sevgilisi Feyza Çıpa, sette bir saat bile tek bırakmıyor. Kutsi’ye göz açtırmayan sevgilisi, Kutsi ile Huzur Sokağı setinde tanışmıştı.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir