Kayseri Haber / Ekonomi / KTO, Yeni Binasında Hizmete Bugün Başladı!

KTO, Yeni Binasında Hizmete Bugün Başladı!

Kayseri Ticaret Odası, yeni binasında üyelerine hizmet vermeye bugün itibariyle başladı. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, yeni binada hizmet verilmeye başlanmasından dolayı binanın açılışına özel kan akıttılar ve bir koyun kestiler. Ardından dua eden üyeler ardından yeni binada birimleri birer birer gezdi ve çalışanlar için hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yeni bina içerisinde hizmete başlanmasına ilişkin açıklamada bulunan Hiçyılmaz, KTO’nun 1955 yılında yapılan şehir merkezinde bulunan idare binasından, 2015 yılının Ağustos ayı içerisinde temelleri atılmış olan ve 2017 yılının Şubat ayında tamamlanan modern binasına taşındığını gururla iletti.

Kayseri Tüccari Daha İyisine Layık

Yeni bina içerisinde üyelere sunulmuş olan hizmet kalitesinin artış göstereceği yönünde vurgu yapan Hiçyılmaz, 17.000 kişiyi aşkın üyenin hizmetin en güzeline en iyisine layık olduğunu belirtti. Yeni binada sunulacak olan hizmetin kalitesi ve çeşitliliğinin çok büyük oranda artış içerisine gireceğini belirten Hiçyılmaz, Kayseri tüccarının buna bile layık olmadığını, bundan daha iyilerine layık olduğunun altını çizdi.

Daha sonra düzenlenecek olan törenle birlikte resmi açılışı yapılacak olan ve toplamda 18.000 metrekare kapalı alanı bulunmakta olan KTO yeni hizmet binasında; hizmet ve yönetim birimlerinin yanında aynı zamanda 500 kişi kapasiteli kanferans salonu bulunurken, 450 kişi kapasiteli restoran, 250 araçlık otopark alanı, 110 kişilik eğitim alanı, toplantı odaları, sergi ve geniş peyzaj alanları kendini gösteriyor. Binanın dizaynı da çok ince detaylar içeriyor.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir