Kayseri Haber / Gündem / KTO Ödüllü Sosyal Medya Yarışması Düzenliyor!

KTO Ödüllü Sosyal Medya Yarışması Düzenliyor!

Kayseri Ticaret Odası, yeni binasında hizmetlere başlamasının sonrasında, sosyal medya üzerinden ödüllü bir yarışma başlattıklarını duyurdu.

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, düzenlemiş oldukları ödüllü sosyal medya yarışmasında ilk hedeflerinin yeni hizmet binasının tanınmışlığının ve bilinirliğinin arttırılması olduğunu ve artı olarak üyelerin binaya yönelik görüşlerinin tespiti olduğunu açıkladı. Yarışmada; yarışmaya katılım gerçekleştirenlerin, #kayserikazandırır hashtag’i  ile Instagram’de paylaşabileceklerini aktaran KTO Başkanı, en çok beğeni alan fotoğrafın ödülünün, iPad Air 2 olacağına değindi.

Yarışmaya katılım gerçekleştirmek isteyen kişilerin, yeni hizmet binasını konu alan, içerisinde veya dışarısında bir fotoğraf paylaşabilecek olduklarını aktaran Hiçyılmaz, katılımcıların konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilmesi için Kayseri Ticaret Odası’nın sosyal medya hesaplarını da beğenmelerini ve ardından takip etmelerini önerdi.

Başkan Hiçyılmaz, yarışmaya yönelik tüm koşulların kayserito.org.tr internet sitesinde yer aldığını aktardı. Yarışma 20 Mart 2017 Pazartesi günü saat 20:00’da sona erecek. İlerleyen zaman dilimlerinde ise yarışma sonucu resmi olarak açıklanacak.

Yarışmayı kazanan kişi KTO Bilgi İşlem Yetkililerince incelenecektir ve açıklanacaktır. Sonuçlar 23 Mart 2017 tarihinde KTO’nun bütün sosyal medya hesaplarından canlı olarak duyurulacaktır. KTO Personelleri ve Personellerin 1.derece yakınları yarışmaya katılım gerçekleştiremeyecek, katılım gerçekleştirerlerse kazandıkları takdirde hediye alamayacaklar. Yarışmanın kazananıyla iletişim 26 Mart 2017 tarihine kadar kurulacaktır.

Yarışmaya katılan herkes kayserito.org.tr adresinde bulunan yazılı kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılacak.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir