Kayseri Haber / Kayseri / KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan Taziye Mesajı

KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan Taziye Mesajı

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, önceki akşam Şırnak’ın Uludere ilçesinde meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen 13 asker için taziye mesajı yayımladı.

Hiçyılmaz mesajında, Türk Milletinin bu elim kazadan dolayı yüreğinde büyük bir acı hissettiğini belirterek, bu acı haberin kendilerini derinden üzdüğünü kaydetti. Hiçyılmaz, “Aziz Türk Milleti, şehitlerini her zaman yüreğine gömerek ilelebet yaşatmaya devam edecektir” dedi.

Hiçyılmaz, “Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinden havalanan helikopterin kalkışından kısa süre sonra yüksek gerilim hattına takılarak düşmesi sonucunda, bir dönem Kayseri’de 1. Komando Tugay Komutanlığı yapan Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın da aralarında bulunduğu 13 kahraman askerimiz şehit düşmüştür. Terörle mücadelede büyük başarı gösteren ve bu mücadelede şehit düşen 13 kahraman vatan evladına Yüce Allah’tan rahmet, kederli aileleri, yakınlarına ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir