Kayseri Haber / Gündem / KTO Başkanı Hiçyılmaz: “Törenimiz, Amacına Ulaştı.”

KTO Başkanı Hiçyılmaz: “Törenimiz, Amacına Ulaştı.”

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılaz, 19 Şubat 2017 Pazar günü düzenlemiş oldukları “Gelecek Kayseri’de” adlı ödül törenine katılımlarını gerçekleştiren ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki olmak üzere herkese birer birer teşekkürlerini iletti. Mahmut Hiçyılmaz, Tören kapsamında Kayseri’nin geleceği için yapılacakların istişare edildiğini aktarırken, törenin asıl amacına ulaştığını belirtti.

Tören kapsamında, Kayseri’ye katkıda bulunan kişi ve kuruluşların taltif edilmesi amacıyla ödül dağıtımı yapıldığını vurgulayan Hiçyılmaz, KTO olarak, üyelerin şehre katmış olduğu değerlerin artırılması için çok büyük bir çaba içerisinde olduklarını belirtti. Bundan dolayı bu ödül törenini düzenlediklerini ve 30’a yakın kişi ve kuruma ödül aktarımını yaptıklarını belirtti.

Kayseri’nin geleceği yönünden insanlarının yatırıma ve istihdama katkı sağlamasının çok büyük önem teşkil ettiğini aktaran Hiçyılmaz, gerçekleştirmiş oldukları bu törenle birlikte söz konusu konu kapsamında üzerlerine düşen tüm görevi hakkıyla yerine getirmiş olduklarını belirtti. Bundan dolayı çok büyük bir mutluluk içerisinde olduklarını belirten Hiçyılmaz, törene katılım gerçekleştiren başta Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki olmak üzere, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’ya ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e teşekkürlerini iletti. Ardından törende Çelik, Kamçı ve Özhaseki konuşma gerçekleştirdi.

Gelecek Kayseri’de adlı yapılan ödül törenine üyelerin katılımı kapsamında mekansal imkanların sıkıntılı ve kısıtlı olmasından dolayı biraz problemler olduğunu ifade eden Hiçyılmaz, törene katılım gerçekleştiren bütün üyelerin bu sıkıntıdan dolayı KTO yetkililerini maruz göreceklerini ve bu durumu hoş bir şekilde karşılayacaklarına inandığını aktardı.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir