Kayseri Haber / Ekonomi / KTB’nin Hizmet Kalitesi Tescillendi!

KTB’nin Hizmet Kalitesi Tescillendi!

TOBB 12.Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğiyle birlikte aynı zamanda Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılım gerçekleştirmesi beraberinde TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.

Tören kapsamında, Kayseri Ticaret Borsası’na, TOBB Akreditasyon sistemi çerçevesinde yürütmekte olduğu başarılı çalışmalardan ve çalışmalar kapsamında yakalamış olduğu başarıdan dolayı akreditasyon belgesi verildi.

Törene, KTB Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ünlü, Meclis Başkanı Recep Bağlamış, Başkan Yardımcısı Mehmet İştahlı, Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Çizmeli, Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Onay katılım gerçekleştirdi. KTB Başkanı Şaban Ünlü, daha önceden de 5 yıldızlı hizmet kalitesinin varlığında bulunduklarını aktardı ve Kayseri Ticaret Borsası olarak, her zaman, her yerde kurumsallaşma ve üyelere daha iyi hizmet verebilmek adına yoğun çaba ve uğraşlar içerisine girdiklerini, bu kapsamda da büyük çalışmalar altına imzalarını attıklarını belirtti.

TOBB aracılığıyla getirilmiş olan standartların kalite bilincinin artış yaşamasına ve söz konusu ODA/BORSALARIN Avrupa ülkeleri üzerinde bulunan ve uygulanan siteme uyum sağlaması yönünden çok büyük önem arz ettiğini belirtti. KBB bunun farkında olduğundan dolayı, geçen yıllar yaşandığı gibi bu yılda yoğun bir gayret ve çaba içerisinde bu belgeyi almaya hak kazandıklarını aktardı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir