Kayseri Haber / Yaşam / Köşk Sosyete Pazarı Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Köşk Sosyete Pazarı Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Türkiye’nin en büyük kapalı alanını bünyesinde barındıran pazarı olarak ön plana çıkan ve Kayseri’de çok büyük ölçekte ziyaretçi kitlesini bulunduran Köşk Sosyete Pazarı, müşterilerine ücretsiz servis imkanı da tanıyarak, gönüllere taht kuruyor.

10.000 metrekare alana sahip olarak ön plana çıkan Köşk Sosyete Pazarı’nın, içerisinde binlerce ürün her perşembe cuma ve cumartesi günleri Köşk Mahallesi’nde, her çarşamba günü ise Talas’da Kayserililerin beğenisine sunuluyor.

Pazar için Kayseri’nin neredeyse her noktasına servis araçlarıyla birlikte ücretsiz servis imkanı veren Köşk Sosyete Pazarı, sabah saat 09:00’da kapılarını açıp, akşam saat 21:00’da çalışma saatlerini dolduruyor. Perşembe Cuma ve Cumartesi günü Köşk Sosyete Pazarı Köşk Şubesi, Çarşamba günleri ise Köşk Sosyete Pazarı Talas Şubesi hizmet vermektedir.

Köşk Mahallesi Kışla Caddesi NO 52 Melikgazi / Kayseri adresi üzerinde konumlandırılan Köşk Sosyete Pazarı Köşk Şubesi, açıldığı an itibarıyla çok yoğun ziyaretçi kitlesini barındırmakta olup, bu kitleyi elinde tutmayı başarmış ve her geçen gün bir tık daha artmıştır.

Atatürk Bulvarı No:17 üzerinde kendini gösteren Köşke Sosyete Pazarı Talas Şubesi ise ziyaretçi sayısında her geçen gün artış yakalamıştır.

Köşk Sosyete Pazarı servis saatleri konulu makalemize tıklayarak gidebilir servis saatlerini öğrenebilirsiniz.

genel olarak her 20 dakikada bir büyük semtlere servis imkanı verilmekte olup, fazla ziyaretçi gelmeyen ve yakın bölgelerden servis her saat başı ve buçukta kalkmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Donas Talas Şubesi Açıldı

Sevilen fast food zinciri Donas’ın Türkiye’deki 41. Kayseri’deki 5. şubesi Talas’ta açıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir