Kayseri Haber / Emlak Haberleri / Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi’nin Temelleri Düzenlenen Törenle Atıldı!

Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi’nin Temelleri Düzenlenen Törenle Atıldı!

Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in bir süre önce açıklamış olduğu 2017 yılına dair olan projelerin arasında ilk sırada yer alan projenin temeli dün düzenlenen törenle atıldı.

Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi temel atma töreninde konuşma gerçekleştiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’ye, en iyi, en kapsamlı, en estetik ve fonksiyonel tesislerin kurulacak olduğunu aktardı.

Sosyal Yaşam Merkezi’ne yönelik bilgi aktarımında bulunan Mustafa Çelik, sosyal yaşam merkezi kapsamında erkekler ve bayanlara ayrı ayrı bir biçimde özel olarak hazırlanmış 2 farklı yüzme havuzu yer alıyor.

Erkekler ve bayanlar için saunalar mevcut ve herbiri 250 metrekare alana sahip fitness – aerobik salonları yer alacak. Sosyal Yaşam Merkezi içerisinde aynı zamanda 10 dersliği bulunan bir kurs merkezi açılacak.

KAYMEK Sanat ve Mesleği Eğitim Kursları, bu derslikler aracılığıyla isteyenlerin hobi kursları almasına yardımcı olacak. Bu kapsamda isteyenleri ise farklı branşlarda meslek sahibi yapacak. Merkez de aynı zamanda sergi alanları, kafe ve sosyal alanlar yer alırken, çocuklar için kreş, internet cafe ve oyun salonu da kendini gösterecek. Sosyal Yaşam Merkezi’nin değerinin 5.300.000.000 TL olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir