Kayseri Haber / Gündem / Köpeğe Tecavüz Etmeye Çalışırken Yakalanan 82 Yaşındaki Adam Hakkında Karar!

Köpeğe Tecavüz Etmeye Çalışırken Yakalanan 82 Yaşındaki Adam Hakkında Karar!

Kocaeli’ye bağlı Gebze ilçe sınırlarında, köpeğe tecavüz etmeye çalışırken biri tarafından yakalanıp, videoya alınan ve görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasıyla birlikte gözaltına alınan N.C. (82) verdiği ifadede, Nefsine yenik düştüğünü söyledi.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte Gebze Adliye’sine davanın işlenmesi için gönderilen 82 yaşındaki N.C. hakkında kamu davası açılana kadar ev hapsine mahkum tutuldu.

82 yaşındaki sapık adamın psikolojik olarak takibinin gerçekleştirilmesi için ise 7 günde 1 gün herhangi bir hastanede kontrolden geçmesi gerekiyor.

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu, sosyal medya sayfalarında, yaşlı bir adamın, köpeğin boynuna kemer bağladığı ve köpeğe tecavüz ederken çekildiği öne sürülen görüntüler paylaşmasının ardından hayvanseverler ayaklandı.

Kocaeli’ye bağlı Gebze ilçesinde çekildiği iddia edilen görüntülerde 82 yaşındaki adam, boynuna kemer bağladığı köpeğe yapılan iddialara göre tecavüz ediyordu. Yanına gelen bir kişi “Ne yapıyorsun orada? Yaşından başından da mı utanmıyorsun? Evimin karşısındasın. Cami var orada” diye tepki gösterip adama vurdu.

İç çamaşırını ve pantolonunu yukarı çekerek hemen toparlanan ve kendine gelen 82 yaşındaki köpeğe tecavüz eden yaşlı adam, “Bir cahillik yaptık” diyerek karşılık veriyor. Görüntüleri çeken kişi polise haber vereceğini iletirken, yaşlı adam vermemesi için yalvarıyor.

Dün yapılan araştırmaların ardından görüntülerdeki kişinin 82 yaşındaki N.C. olduğu bulundu. Polis gözaltına alındı. İfadesinde ise nefsine yenik düştüğünü, köpeği yatırdığını fakat hiçbir şey yapmadığını söyledi. Yakınlarından hiçkimse ilgilenmek için yanına gelmedi.

Gebze Adliyesi’ne sevki gerçekleştirilen N.C’nin hakkında kamu davası açılana kadar ev hapsi kararı verildi. N.C. psikolojik olarak takibinin yapılması için ise her hafta 1 gün hastaneye gitmek zorunda.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir