Kayseri Haber / Etiket: Erciyes Üniversitesi

Etiket: Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi’nde Rus Kültür Günü Etkinliği Düzenlendi!

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü aracılığıyla "Geleneksel Rus Kültür Günü" etkinliği gerçekleştirildi. Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda yapılan etkinliğe, Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Muhittin Kapanşahin'in yanında aynı zamanda çok sayıda akademisyen ve öğrenci katılım gerçekleştirdi.

Devamını Oku »

Güneş Enerjisi Hem Kese Hem Çevre Dostu!

Güneş Enerji Destekli Isıtma Sistemleri konulu konferansta konuşmacı olarak yer alan Makine Mühendisi Erdal Taştekin, güneş enerjisinin, çevreye ve doğaya asla zararı dokunmadan çok büyük oranda tasarruf sağlamakta olan bir enerji türü olduğunun altını çizdi. Erciyes Üniversitesi ve Kayserigaz ortaklığıyla birlikte "Güneş Enerji Destekli Isıtma Sistemleri" konulu konferans düzenlendi.

Devamını Oku »

102. Yılında Çanakkale Ruhu Konuşuldu!

Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen ve Okutman Ahmet Nedim Kilci'nin konuşmacı olarak katılım gerçekleştirdiği, 102. yılında Çanakkale Ruhu adı verilen program, Develi protokolünün de katılımlarını gerçekleştirmesiyle birlikte Hidayet Tutum Kongre ve Kültür Merkezi kapsamında gerçekleştirildi.

Devamını Oku »