Kayseri Haber / Gündem / Kocasinan İlçesi, Kentsel Dönüşümle Birlikte Altın Çağını Yaşayacak!

Kocasinan İlçesi, Kentsel Dönüşümle Birlikte Altın Çağını Yaşayacak!

İlçe sakinlerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için düzenli bir şekilde istişare toplantıları altına imza atan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm çalışmalarına yönelik hizmet veren ilgili birimlerden bilgi aldı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, büyük bir hızla yenilemekte oldukları Kocasinan üzerinde çok hassas ve detaylı bir çalışma gösterdiklerini vurgulayarak, Kocasinan’a, Kayseri’ye daha kaliteli hizmetler sağlayabilmek adına tüm enerji ve çabalarını tükketiklerini iletti.

Başkan Çolakbayrakdar, öncelikle olarak insan ve hizmet odaklı projeler üretmekte olduklarını dile getirerek, Kayseri’de ikamet etmekte olan tüm vatandaşların memnuniyetini ve yaşam kalitesini artırmakta olan hizmet anlayışıyla birlikte hareket içerisinde olduklarını ve bu kapsam dahilinde vatandaşların mutluluğu ve huzurunu konu alarak, hafta içi – hafta sonu demeden çalışmalarına devam ettiklerini iletti.

Kentsel dönüşüm ve Kocasinan adına diğer alanlarındaki tüm yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini ileten Çolakbayrakdar, yapmakta oldukları yatırımlar ve hizmetlerle, ilçenin çok büyük değişim ve gelişim yaşadığını vurguladı.

Bunlardan biri olarak ön plana çıkan Kentsel Dönüşüm Projeleri çerçevesinde hem devam eden hem de yeni başlayacak olan çalışmalara yönelik istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Çolakbayrakdar, Çalışmaların kusursuz ve eksiksiz bir şekilde devam etmesinin vatandaşlar tarafından büyük takdir aldığını ve teveccüh gördüğünün altını çizdi.

Kentsel dönüşümü belediye olarak rant şeklinde algılamayıp tamamen sosyal dönüşüm olarak görüp, vatandaşların istekleri ve rızaları doğrultusunda gerçekleştirdikleri için böyle bir şeyin olduğunu sözlerine ekleyerek konuşmasını noktaladı.

 

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir