Kayseri Haber / Emlak Haberleri / Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’dan Davet!
KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ’NİN KATILIMIYLA, YENİ KOCASİNAN İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIMIN DAHA ATILACAĞINI SÖYLEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’dan Davet!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılım gerçekleştirmesiyle, Yeni Kocasinan için çok büyük bir adım atılacağını ve adım kapsamında Kayseri’nin en prestijli ilçesi olma yolunda emin adımlarla ilerlenecek olduğunu kaydetti. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 19 Mart Pazar günü saat 12:00’de Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılım gerçekleştirmesiyle birlikte Temel Atma ve Tapu Dağıtım Töreninin yapılacak olduğunu aktaran Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, tüm Kayseri halkını söz konusu törene davet etti.

Başkan Çolakbayrakdar, Seyrani Mahallesi kentsel dönüşüm alanına gitti ve tören öncesi çalışmaların son durumuna yönelik bilgi aktarımı aldı. İnceleme sonrasında ise çok kısa bir konuşma gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha modern, daha kaliteli ve daha yaşanılması mümkün olan bir Kocasinan için çalışmalarını asla kesmemiş olduklarının altını çizdi.

Başkan Çolakbayrakdar, Yeni Kocasinan için tüm çalışmaları her kulvarda hızlandırmış olduklarının altını çizerek, Seyrani Mahallesi kentsel dönüşüm projesinin çerçevesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de katılım göstermesiyle birlikte 19 Mart Pazar günü saat 12:00’de, 2.etap temel atma ve tapu dağıtma töreni yapılacak olduğunu bu tören beraberinde ise konut sahiplerinin kat mülkiyeti tapularını bizzat kendinin dağıtacak olduğunu belirten Çolakbayrakdar. bu kapsamda zemin iyileştirme ve altyapı çalışmalarının sonuna gelinmiş olduğunu da belirtti.

Tüm heşehrilerini 19 Mart Pazar Saat 12:00’de kentsel dönüşüm alanında tüm Kayserililer’i törene davet etti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir