Kayseri Haber / Eğitim / Kocasinan Akademi’ye Kapsamlı Tanıtım!

Kocasinan Akademi’ye Kapsamlı Tanıtım!

Kocasinan Akademi’de görev yapmakta olan eğitimciler ve öğrenim görmekte olan kursiyerlerin el emeklerinden oluşmakta olan söz konusu sergi kapsamında, tel kırma ile Türk bayrağı yapımı, iğne oyasıyla gül işleme, penyeden sepet örgü yapımı, sallantı boncuk yardımıyla takı yapımı, dövme keçe, kokulu taşlar, teraryum, çini ve yazma kenarı işlemeler gibi çalışmalar da kendini gösterdi.

Tanıtım programına katılım gerçekleştirenler arasında Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve eşi Fatma Çolakbayrakdar dikkatleri üzerine çekti. Ahmet Çolakbayrakdar ve eşi stantları gezerken, kursiyerlerle de diyalog kurdular.

Hedeflenen vizyon projeleri sayesinde Kayseri’ye ve Türkiye’ye gelişim katacaklarını aktaran Çolakbayrakdar, geliştirmiş oldukları projelerle milletin refah ve huzur seviyesine katma değer getirdiklerini aktardı.

Söz konusu projelerin arasında yer alan Kocasinan Akademi’nin hayata geçtiğini aktaran Çolakbayrakdar, Bu kapsamda eğitimciler ve kursiyerlerle birlikte Kayseri Park AVM’de Kocasinan Akademi’nin tanıtım organizasyonu düzenlendi. Yeni kurulan Kocasinan Akademi birimiyle birlikte eğitim, sosyal, kültür, sanat ve spor gibi hayatın her alanında bölge sakinlerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet verdiklerine değinen Çolakbayrakdar, Kurulmasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen Kocasinan Akademi’de öğrenim görenlerin neler yapabildiklerini görmenin büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir