Kayseri Haber / Kayseri / Koç Spor Fest Kış Oyunları Erciyes’te Başladı!

Koç Spor Fest Kış Oyunları Erciyes’te Başladı!

Koç Holding’in 2006 yılından günümüz 2017 yılına kadar devam ettirdiği Türkiye üzerinde bulunan en çok katılım alan spor organizasyonu haline gelmiş Koç Spor Fes Kış Oyunları; Erciyes Kayak Merkezi’nde başlatıldı. 2 gün devam edecek olan etkinliğe toplam 40 üniversiteden 500 sporcu katılım gösterdi.

Koç Spor Fest Kış Oyunları’nın Kayseri etabı Erciyes Kayak Merkezi Hisarcık Kapı civarında başladı. Etkinlik kapsamında Türkiye’de ilk kez Snowboard Cross ve Ski Cross sporlarıyla birlikte aynı zamanda festival çerçevesinde Türkiye Şampiyonalarıyla eş zamanlı olarak kayak ve snowboard tutkunu üniversiteli katılımlar yarış yaptılar.

Festivalle alakalı bilgi aktarımında bulunan Koç Holding Kurumsal Marka Müdürü Okyar Tuncel, 34 şehirde toplam 35 üniversiteyi ziyarette bulunduklarını ve bu kapsamda dünde Erciyes Kayak Merkezi’nde bulunduklarını aktardı. Bundan çok büyük minnet ve mutluluk duyduğunun altını çizen Tuncel, Erciyes’in sadece Türkiye’de değil Dünya üzerinde sayılı Kayak Merkez’leri halini aldığının altını çizdi. Bu yıl 12.si düzenlenen organizasyonun Erciyes’ten sonra 2.etabı ise 2-5 Mart tarihlerinde Erzurum Palandöken’de yapılacak.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir