Kayseri Haber / Gündem / Kızını Ölümle Yüzleştirmek İçin Her Gün Mezara Gidip Uzanıyor!

Kızını Ölümle Yüzleştirmek İçin Her Gün Mezara Gidip Uzanıyor!

Eşi Deng Min ile birlikte bir çiftlikte çalışan baba ayda 287 pound kazanıyor ve gittikçe artan masraflara gücünün yetmediğini söylüyor. Aile, teşhisin konduğu günden bu yana, çocuğun tedavi masrafları için toplamda yaklaşık 76 bin TL harcadı.

“BÖYLE BİR NAKLİN MADDİ YÜKÜNÜ KALDIRABİLECEĞİMİZİ SANMIYORUM”

Baba, “Çok kişiden borç aldık artık kimse bize borç vermek istemiyor. Kan nakli için bizim kanlarımız uyuşmadı bu yüzden ikinci bir çocuk sahibi olmaya karar verdik, fakat çocukların kanı uyuşsa bile böyle bir naklin maddi yükünü kaldırabileceğimizi sanmıyorum” dedi.

“YAPABİLECEĞİM TEK ŞEY SONSUZA KADAR UYUYACAĞI YERE ONU ALIŞTIRMAK”

Lyong, “Yapabileceğim tek şey sonsuza kadar uyuyacağı yere onu alıştırmak. Her gün onun yanında olacağım. Tek umudum burada rahat etmesi ve o vakit geldiğinde korkmaması.” şeklinde konuştu. O günden beri babası küçük kızı Zhang Ixinlei’yi her gün ileride gömüleceği mezara götürüyor. Çocuğunu orada oynatıyor, dinlendiriyor.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir