Kayseri Haber / Gündem / Kızılırmak’ta Kaybolan Çocuğun Cansız Bedenine 12 Gün Sonra Ulaşıldı!

Kızılırmak’ta Kaybolan Çocuğun Cansız Bedenine 12 Gün Sonra Ulaşıldı!

Kayseri’de balık tutarken düşen ayakkabasını almak isteyen ve Kızılırmak’a düşerek kaybolan 14 yaşındaki çocuk Çağlar Ö.’nün cansız bedeni, Türkuaz Arama Kurtarma, AFAD ve UMKE ekipleri tarafından 12 gün sonra düştüğü noktanın tam 17 kilometre ilerisinde bulundu.

Kayseri’de 26 Nisan tarihinde arkadaşlarıyla balık tutarken Kızılırmak’a düşen ayakkabasını almaya çalışan 14 yaşındaki Çağlar Ö, ırmağa düşerek kaybolmuştu ve bir daha haber alınamamıştı. Çağlar Ö.’nün arkadaşlarının haber vermesi üzerine 26 Nisan’dan günümüze arama kurtarma ekipleri, çocuğu bulmak için büyük bir hızla çalışmalarına devam etmişti.

AFAD, UMKE , Ankara ve Konya’dan gelen su altı polislerinin de aralarında yer aldığı tam 37 kişilik ekip, Çağlar’ı bulma amacıyla tüm çabalarını ve gayretlerini vermişti. Ekiplerin gösterdiği tüm çalışmalara rağmen hiçbir ize ulaşılamayan Çağlar Ö.’yü bulmak için bu sabah merkezi Kayseri’de yer alan Türkuaz Arama Kurtarma Ekibi, AFAD ve UMKE ortak bir çalışma başlattı.

Ekiplerin yaklaşık olarak 3 saatlik süren çalışmalarının sonucunda Çağlar Ö.’nün cesedi, düştüğü noktanın tam 17 kilometre uzağında Adatepe mevkiinde bulundu. Boğularak hayata gözlerini yuman Çağlar Ö.’nün cenazesi, AFAD ekiplerince sudan çıkarılarak, otopsi yapılmak üzere Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Çağlar Ö.’nün ailesi sinir krizi geçirirken, arkadaşları da gözyaşlarına hakim olmadı, 14 yaşındaki çocuk Çağlar Ö, boğularak, acı bir şekilde hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir