Kayseri Haber / Kayseri / Kılıçdaroğlu, Kayseri’deki Şehitler Durağına Ziyaret Düzenledi!

Kılıçdaroğlu, Kayseri’deki Şehitler Durağına Ziyaret Düzenledi!

Kılıçdaroğlu, STK temsilcileri ve muhtarlarla aynı çatı altında toplanmasının sonrasında 16 Mart’ta Diyarbakır – Mardin Karayolunda, PKK’lı teröristlerin yola El Yapımı Patlayıcı (EYP) döşemesinin sonrasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Mahmut Yıldırım’ın Talas Yenidoğan üzerinde yer alan babaevine bir ziyaret düzenledi.

Basına kapalı bir şekilde gerçekleştirilen ziyaretin sonrasından Kılıçdaroğlu, 17 Aralık tarihinde hain terör saldırısında şehit düşen Zincidere Komando Tugayı askerlerine adanmış olan Şehitler Durağı’na bir ziyaret düzenledi.

Bu alanda şehitlerin anısına durağa kırmızı karanfil bırakan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Terör’ün tamamen bir insanlık suçu olarak yer edindiğini, tüm vatanseverlerin, tüm insan severlerin, tüm doğa severlerin teröre karşı iş birliği ve el birliği içerisinde karşı durulması gerektiğini belirtti.

Herkesin terörü lanetlemesinin gerekli olduğunu aktaran Kılıçdaroğlu, bunun bir insanlık görevi olduğunu belirtti. Hep birlikte bu insanlık görevinin kesinlikle yerine getirilmesinin gerekli olduğunu belirtti. Burada şehit düşen tüm askerlere Allah’tan rahmet dileyen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit düşenlerin aileleri ve yakınlarına sabır diledi.

Allah rahmet eylesin dileğinde bulunan Kılıçdaroğlu, Duaların okunmasının sonrasında beraberindeki heyetle birlikte Kayseri’den ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir