Kayseri Haber / Gündem / Kesintisiz Trafik İçin, Çalışmalar Devam Ediyor!

Kesintisiz Trafik İçin, Çalışmalar Devam Ediyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi , trafiğin genel olarak yoğun aktığı Mustafa Kemalpaşa Bulvarı ve Kocasinan Bulvarı’nda kesintisiz trafik akışını sağlayabilmek adına katlı kavşak çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiriyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, mesaiye -5 derecede çalışmaları hala devam etmekte olan Mustafa Kemalpaşa Bulvarı’nda yapılan katlı kavşaklarda inceleme yaparak başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mustafa Kemalpaşa Bulvarı’nda yapımı devam etmekte olan Hulusi Akar bulvarı katlı kavşaklarıyla Melikgazi katlı kavşağı üzerinde incelemeler yaptı.

Katlı kavşakların geldiği son noktaya dair bilgi sahibi olan Çelik, -5 derece sıcaklığın kendini göstermesine karşılık hala çalışan ve çalışmalarında asla hız kesmeyen ekiplere teşekkür etti.

Mustafa Kemalpaşa Bulvarı istikametinde açılan alt geçitte ise çalışmaların büyük bir hızla devam etmekte olduğunu yine gidip yerinde gören ve inceleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, katlı kavşağı planladıkları zamandan daha önce bitireceklerini ve trafiğe açarak kesintisiz trafiği sağlayacak olduklarını sözlerine ekledi.

Vatandaşlar, yeni yol projeleri karşısında sevinçli. Çevreyolda bu söz konusu geçit hizmete girdikten sonra artık trafik olmayacağını belirten bir vatandaş, trafiğin kesintisiz akmasının şehir stres oranını da azaltacağını söyledi. Trafikte insanların çok sinirlendiğini ve bunu topluma yaydıklarını belirten bir vatandaş, bu gibi hizmetler sayesinde trafik yoğunluğunun ve dolayısıyla stresin ortadan kalkacağını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir