Kayseri Haber / Medya / Kerem Tunçeri ve Aslışah Alkoçlar’dan Moral Yemeği!

Kerem Tunçeri ve Aslışah Alkoçlar’dan Moral Yemeği!

Aslışah Alkoçlar, Asmalımescit’te ilk kez görüntülediği ve çok büyük panik yaşadığı Kerem Tunçeri ile birlikte Etiler’de kameralara takıldı. Eski basketbol oyuncusu, anneannesinin ameliyatından dolayı morali bozuk olan sevgilisine destek vermek için yemeğe çıkardı.

Arkadaşlarının da eşlik ettiği çift, mekandan beraber ayrıldı. Sevgilisi sayesinde yüzünün güler bir vaziyette bulunduğu kameralara yansıyan Alkoçlar, Dua ettiklerini, ameliyat sonrasında güzel haberleri alacak olduklarına değindi. Sosyete güzelini, daha önce Birbirimizi Tanıma aşamasındayız dediği Tunçeri evine bıraktı.

Presbyterian Hospital’de akciğerinde kanserli doku başarıyla alınan Koçyiğit, ameliyat sonrasında sosyal medyada, Doktorun ameliyatın tamamıyla iyi geçtiğini söylediğini, Yoğun bakımdan normal odaya alındığını, bir süre daha hastanede kalacak olduğunu vurguladı.

Kerem Tunçeri, 14 Nisan 1979 tarihinde, İstanbul’da gözlerini dünyaya açtı. Basketbolla, kendisi gibi sporcu kişiliğiyle tanınan abisi Kemal Tunçeri sayesinde sürekli işli dışı olan Tunçeri, uzun süre boyunca Galatasaray’ın altyapı takımında boy gösterdi.

Galatasaray’da görev aldığı esnada, 1999 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda, Orhun Ene’nin  yedeği olarak başladığı turnuvayı, Ene’nin sakatlanması üzerine asil kadroda bitirdi. Turnuvada en fazla asisti bulunan 3. sporcu olarak yer alırken, kariyerinde bu sayede bir dönüm noktası altına imza atmıştı.

2006 Dünya Basketbol Şampiyonası’nda sakatlığından dolayı görev alamamış olup, 2007’de teknik direktörün kadroya almamasıyla görev alamamıştır. 2009 Avrupa Şampiyonası’nın ilk beşinde ise kendisini kadroya dahil ettirmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir

Saba Tümer Şok Geçirdi!

Ünlü sunucu Saba Tümer'in eski eniştesi Hasan Yamaç, İzmir Çeşme'de silahla kendi kafasına ateş etti ve intihar girişiminde bulundu. Hasan Yamaç, hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Şuanda hayati riski devam ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir