Kayseri Haber / Kayseri / KCETAŞ ve KEPSAŞ, Kayserispor’a Destek Verdi!

KCETAŞ ve KEPSAŞ, Kayserispor’a Destek Verdi!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) ve Kayseri Elektrik Perakende Satış A.Ş. (KEPSAŞ) tarafından, Kayserispor – Fenerbahçe karşılaşması başlamadan önce taraftarlara jest olması amacıyla Karşılamayı izlemeye gelen vatandaşlar için toplam olarak 5.000 adet KEPSAŞ, 5.000 adet de KCETAŞ atkısı dağıtıldı. Atkının ön yüzünde Kayserispor yazarken, arka tarafında KCETAŞ, KEPSAŞ yazısı vardı.

Karşılaşma kapsamında aynı zamanda, KCETAŞ ve KEPSAŞ’ın Kayserispor’a vermiş olduğu destek olarak ek bir de pankart açıldı. Pankartlar üzerinde yazan yazı ise, “Şehrin şirketi, Kayserispor’un yanında” ve “Enerjimizle Kayserispor’un yanındayız” ifadeleri kendini gösteriyordu.

Maç sonucunda 3-0 mağlup gelen Kayserispor – Fenerbahçe karşılaşmasının sonrasında saha dışında olaylar çıktı. Olaylar sonucu ortalığı sakinleştirmek amacıyla polis ekipleri biber gazı ile müdahale ettiler. Tramvay durağında olan taraftarlara jop ve biber gazıyla müdahale de bulunan polis ekiplerinin attığı biber gazlarından bir tanesi tramvay içerisine geldi. Ardından tramvay içerisinde fenalaşan taraftarlar ve sivil halk ambulanslar aracılığıyla hastanelere dağıtıldılar.

Hakem’e tepki gösteren, taraftar ve futbolcularda hakemin Kayserispor aleyhine birçok karar verdiklerini ve bu kararları kasıtlı bir şekilde yaptığının altını çizdiler. Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki ve Kayserispor asbaşkanı da açıklamalarda bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, bu kapsamda hakemin cezalandırılacağını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir