Kayseri Haber / Gündem / KCETAŞ Genel Kurulu Yapıldı

KCETAŞ Genel Kurulu Yapıldı

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. olağan genel kurulunu düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkanı ve KCETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik, genel kurul kapsamında gerçekleştirmiş olduğu ve vurguladığı açıklama kapsamında KCETAŞ’ın dağıtım şirketleri arasında lider vasfında bulunduğunun altını çizdi.

Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketi’nin olağan genel kurulunu Şirket Genel Müdürü Hidayet Atasoy açtı. KCETAŞ’ın görevinin diğer dağıtım şirketleri gibi tüm vatandaşlara kaliteli ve sürekli enerji sağlaması gerçekleştirerek, enerji de arz güvenliğini sağlamak olduğunun altını çizen Atasoy, KCETAŞ’ın bunu sağlarken, gerek atmış olduğu adımlar, gerekse yapmış olduğu yatırımlar, teknik donanımı ve kayıp kaçağı düşme anlamında Türkiye ortalamasının çok üstünde yer aldığını aktardı.

Geçen yılı bir önceki yıllara göre çok daha verimli geçirdiklerinin altını çizen Atasoy, Öz sermaye karlılığı açısından geçen yıl zirve yaptıklarını ve kendi rekorlarını egale ettiklerini aktardı. Yatırımların çok ciddi oranda artış gösterdiğini belirten Atasoy, 100.000.000’a yaklaşarak yatırımların bir önce yıllara göre %20- 30 oranında artış gösterdiğinin altını çizdi.

Bundan sonra da bu yatırımların aynı seyirde, artarak devam edeceğini belirtti. Hidayet Atasoy, aynı zamanda Tes İş sendikasıyla çalışanların toplu iş sözleşme görüşmelerini tamamlamış olduklarını ve uyum içerisinde hiçbir sorun çıkmadan imza attıklarına değindi.

Genel kurul yönetim üyeleri tekrardan belirlendi. Genel kurul onayı beraberinde KCETAŞ Yönetim Kuruluna Mustafa Çelik, Hüseyin Beyhan, Kazım Nuralan, Hidayet Atasoy, Sema Cıngıllıoğlu, Kerim Erengül ve Cem Bozali seçildi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir