Kayseri Haber / Gündem / KAYSO Başkanı Mehmet Simitci, Anneler Günü Dolayısıyla Yazılı Açıklama Yaptı!

KAYSO Başkanı Mehmet Simitci, Anneler Günü Dolayısıyla Yazılı Açıklama Yaptı!

Başkan Büyüksimitci, Bir milletin temelini nasıl aile meydana getiriyorsa, ailenin temelinde de esas rol oynayan bireyin anne olduğunu vurguladı. Sağlıklı bir toplum için, sağlıklı çocuk ve gençlerin yetişmesi de büyük oranda annelere ve aile ortamına bağlı olarak ilerlemektedir.

Bilinmelidir ki; kendine güvenci olan, milli ve manevi değerlere sahip, zorluklar karşısında kesinlikle pes etmeyen, ahlak değerlerini tamı tamına özümsemiş ve benimsemiş nesillerin yetişebilmesi, annelerin özverili ve her türlü takdirin üzerindeki çaba ve gayretleriyle birlikte ancak mümkün olabilecektir. Sevgi ve merhametin, şefkat ve ilginin yeri doldurulamaz temsilcileri olarak ön plana çıkan annelerin haklarını ödemenin kesinlikle kolay olmayacağının da unutulmaması gereken bir diğer unsur olduğunu belirten Büyüksimitci, Anneleri belirli günlerde değil, her gün hatırlamak gerektiğini, yaşam boyunca sevgi ve içtenlikle kucaklanmalı gerektiğini, emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek sorumlu bir yaşam sürülmesinin gerekliliğini, kendilerinin de çocuklara aynı yüce değerleri aktarabilmesinin gerekliliğini vurguladı.

Bu düşüncelerle birlikte başta, bu vatan için evlatlarını şehit olarak uğurlayan şehit anneleri olmak üzere, tüm annelerin Anneler Gününü Kutladığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir