Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor’dan Hakeme Büyük Tepki!

Kayserispor’dan Hakeme Büyük Tepki!

Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Uyar, Yenildiklerine asla üzülmediklerini belirtti ve hareket halinde olan durmamış topun hemen sonrasında gelen golü geçerli olarak sayan, maçı yöneten ve hakemliği üstlenen Ümit Öztürk’ün yaptıklarının kendilerini üzdüğünü ve zorlarına gitiğini belirtti.

Fenerbahçe maçına, Pazar günü karşı karşıya gelecek oldukları Kasımbaşa maçını hesaba alarak çıkmış olduklarını ve bu kapsamda farklı bir kadro ile sahada oynadıklarını açıklayan Uyar, Başından beri söylediklerini tekrardan söyledi. Ana hedeflerinin ligde kalmak olduğunu söyleyen Uyar, Federasyonun Kayserispor’u 3 gün içerisinde 2 maç oynamaya zorladığını açıkladı.

Deniz Türüç, Güray ve Mabiala gibi futbolcuların sakatlık yaşadığını aktaran asbaşkan, İşin en acı olan bölümünün Aytemiz Alanyaspor maçı kapsamında aleyhlerine sürekli kararlar vermekte olan Ümit Öztürk’ün yine aynı şekilde dün oynanan Fenerbahçe karşılaşmasında yan hakemin çivi gibi çakılmış olduğu pozsiyonda, Lens’in yuvarlanmakta olan yani durmayan, hareket halinde olan topu ortalaması ve bundan sonra atılan haksız gole seyirci kalmasının ve Kjaer tarafından ceza alanında elle kesilen pozisyonda penaltının verilmemesi gibi durumların çok büyük can yaktığını ve bunların anlaşılamayacak şeyler olmadığını belirtti.

Eğer hakemin bu pozisyonlarını doğru süzdüğü düşünülürse, eksik kadroya rağmen sahada ortaya çıkan sonuç daha farklı olabilirdi. Maça gösterilen ilgiden dolayı taraftarlara teşekkürler de bulunan Uyar, Seyircilerini pazar günü Kasımpaşa maçına da beklediklerini aktardı.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir