Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor’dan Barcelona’ya Gitti!

Kayserispor’dan Barcelona’ya Gitti!

Kayserispor’un 12 yaşındaki yıldızı parlayan genç futbolcusu, Barcelona yönünden almış olduğu teklif sonucunda genç takımla birlikte antrenmanlara çıkmak için İspanya’ya gitti. Katalan ekibi ile 14 gün boyunca beraber oynayacak olan Emre Demir’in beğenilmesi durumunda transfer görüşmeleri için süreç başlayacak.

Barcelona’nın altyapı scout ekibi aracılığıyla çok uzun zamandır yakın takip altına alınan Kayserispor’un genç futbolcusu Emre Demir, dün İspanya’ya gitti.

2014 Nisan tarihine Kayserispor’da filiz lisansı çıkartılan Emre Demir, çok hızlı, çevik ve yetenekli sol ayağıyla dikkatleri üzerine topluyor. Barcelona’nın altyapı tesisleri olarak bilinen ve dünya üzerinde ün salmış olan La Masia’da deneme sürecine girecek olan Kayserispor’un genç futbolcusu, eğer beğenilirse Katalan ekibine transfer olacak.

Emre Demir, 3 kez de U14 yaş Milli Takımı formasını giymiştir. Bu kapsamda İspanya’ya gitmeden önce ilk olarak Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Genel Menajer Ali Reşat Çağan, futbolcular, yöneticiler ve takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Kayserispor, Emre Demir’i Mersin 1. Amatör Küme takımları arasında bulunmakta olan Kuvayi Milliye’den transfer etmişti. Bu kapsamda daha sonra özel çalışmalar yaptırarak Emre Demir’in gücüne güç katmasına, ve bu kapsamda tecrübesinin yükselmesi konusunda yoğun uğraşlar vermişti. Emre Demir, çok küçük olan yaşına karşın tecrübe kazanması için ara sıra profesyonel takımla antrenmanlara katılım gerçekleştirmişti.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir