Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor’da Mesut Bakkal Dönemi Başlıyor!

Kayserispor’da Mesut Bakkal Dönemi Başlıyor!

Kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşma yapan Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Bilindiği gibi devre arasında hem puan, hem yönetim, hem ekonomik, moral, motivasyon ve taraftar açısından çok sıkıntılı bir Kayserispor’da görev üstlendiklerini. Ekip çalışması halinde Kayseri’nin, güzel takımı olan Kayserisporu layık olduğu yere getirmek için çaba sarf etmeye başladıklarını aktardı.

Yapılan çalışmalar, futbolcu ve teknik heyetin bu konuda gösterdikleri emek, ayrılmış olunan hocanın yapmış olduğu çalışmalar, şehrin, büyüklerin vermiş oldukları destekler ve taraftarın Kayserispor’u tekrardan sahiplenmesiyle birlikte ilk 7 maç Türkiye’nin gündemi olduklarını da ileten  Bedir, Birinci yarıda alınan 12 puana, 7 maçta 15 puanı eklediklerini belirtti.

Bu çıkışın bir duraklamasının, düşüşünün olacağının bilincinde olduklarını ileten Bedir, Başarılı tarafın bir yana bırakılması gerektiğini, şuanki pozisyona bakmanın daha faydalı olacağını belirtti.

Kayserispor’da olduğundan dolayı mutlu olduğunu ileten Bakkal ise Kayserispor’u hak ettiği yerde tutacak olduklarını belirtti. Bakkal, çok iyi bir takıma geldiğini, anlaşmanın 15 dakika sürdüğünü aktardı. Bu yıl içerisinde alt ligde çalışmasına rağmen, üst ligi çok iyi tanımakta olan bir direktör olduğunu ileten Bakkal, Takımın ikinci yarıda periyotta neler yaptığının ortada olduğunu ve çok kalite oyuncularının olduğunu aktardı.

Gelecek hafta karşı karşıya gelecek oldukları Alanyaspor maçını değerlendiren Bakkal, Ligde her maçın çok büyük önem taşıdığını aktardı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir