Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor’da Gençlerbirliği Maçına Hazırlıklar Devam Ediyor!

Kayserispor’da Gençlerbirliği Maçına Hazırlıklar Devam Ediyor!

Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Telafisinin asla olmayacağı maçlar oynanacağını belirtti. 7 hafta içerisinde iyi çalışıp, kazanıp, bir an önce Kayseri’nin de kümede kalmasını sağlayacaklarını aktardı.

Gençlerbirliği maçından istediği sonuçla ayrılıp, çıkış yaşamak isteyen Kayserisporlular, deplasmanda karşı karşıya gelecek oldukları Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını aralıksız olarak devam ettiriyor. Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde bulunan futbolcular, kulüp tesislerinde yaptıkları antrenmanda ısınma hareketlerinin hemen sonrasından kondisyon çalışması yaptı.

Gençlerbirliği maçından itibaren bir yükseliş ve ivme kazanmak istediklerini ileten Kaleci Muammer Yıldırım, kötü bir gidişatın yakalandığını, istemedikleri bir gidişatın söz konusu olduğunu ve bu kapsamda verilen aranın çok iyi geldiğini, çok iyi hazırlandıklarını ve morallerinin yerine geldiğini belirtti.

Sergen Yalçın ile beraber çok iyi analiz edeceklerini, tekrardan Kayserispor’u istenilen noktaya taşıyacak olduklarını ve 3 puan alınan maçların tadını tekrardan taraftarlara tattıracaklarının altını çizdi. Hedeflerinin Gençlerbirliği  maçından başlayarak 3 puanları hanelerine katarak alt sıraları tamamen terk etmek ve yukarıları doğru geçiş yapmak olduğunu iletti.

Kayserispor taraftarının sevgisini kazanan Deniz Türüç ise, Gençlerbirliği maçının çok önemli bir maç olacağını vurguladı. Ardından haftanın da öneminin yüksek olduğunu ilk Gençlerbirliği ardından Konyaspor’u yendikleri takdirde çok iyi işler altına imza atılmış olacağına değindi ve rahatlayacaklarını iletti.

33-34 puanla ligi kapatacak olduklarını düşündüğünü aktaran Türüç, O puanlara ulaştıklarında ligin bitecek olduğunu iletti. Hedeflerine ulaşmak için takımın çok iyi çalıştığını ileten Türüç, daha çok çalışıp, daha iyi yerlere gelecek olduklarının altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir