Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor, ZTK’da Oynayacağı Fenerbahçe Maçı İçin Hazırlanıyor!

Kayserispor, ZTK’da Oynayacağı Fenerbahçe Maçı İçin Hazırlanıyor!

Kulüp Tesisleri’nde Sergen Yalçın liderliğinde bulunan futbolcular, ısınma hareketlerinin sonrasından kondisyon çalışmalarıyla antrenmanlarına devam etti. Takıma destek vermek ve izlemek için tesislere gelerek antrenmanı seyreden Kulüp Başkanı Erol Bedir, haftasonu oynanıp kaybedilmiş olan Antalyaspor maçını değerlendirdi. Son dakikada gol yeme alışkanlıklarını hala bırakamamış olduklarını aktaran Bedir, bu kapsamda gerekli dersleri alıp, önlem çıkardıklarını aktardı. Başkan Bedir, her geçilen maçtan sonra söylenen gibi, maç geri de kaldı, gelecek maçlara baktıklarının altını çizdi.

Cumartesi günü, alışkanlık halini almış ve son dakika da atılan golle mağlup olduklarını aktaran Bedir, bu kapsamda kazanma oranlarının yüksek olduğunu, fırsatın Kayserispor lehine geçtiğini fakat olmadığını, yine aynı şekilde kaybetme olasılığının da olduğunu ve bu kapsamda kaybedildiğinin altını çizdi.

O orada kaldı fakat takımın bundan büyük oranda ders aldığının altını çizdi. Kayserispor’a ve futbolcularına yüksek oranda güvendiklerinin altını çizen Bedir,  ligin en iyi takımlarından birinin Kayserispor olduğunun altını çizdi.  Bunu kendi düşüncesi olarak söylemediğini, futbol otoritelerinin tamamının söylediğinin altını çizdi.

Futbolun güzelliğinin bu kapsamda bu alanda olduğunu aktaran Bedir, her türlü iniş ve çıkışların meydana geleceğini belirtti. Osmanlıspor maçının Fenerbahçe maçından çok daha fazla önem arz ettiğini aktaran Bedir, Sorun yaşamadan hafta sonuna girmenin gerekli olduğunun altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir