Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor – Kasımpaşa: 2-2

Kayserispor – Kasımpaşa: 2-2

Kayserispor sahaya, Ahamada, Hakan Aslantaş, Kana, Mabiala, Erkan Kaş, Samba Sow, Lawal, Rotman, Deniz Türüç, Varela, Umut Bulut 11’iyle çıkarken, 85. dakikada Kubilay’ı, 90. dakikada ise N’guemo’yu oyuna dahil etti.

Kasımpaşa sahaya, Ramazan, Popov, Veysel, Titi, Veigneau, Abdullah, Sadıku, Eduok, Castro, Adem, Koita 11’iyle çıkarken, 62.dakika da Tunay’ı, 68.dakikada ise Turgut Doğan Şahin’i oyuna dahil etti.

Kayserispor’da 25.dakikada Deniz Türüç gol atarken, 73. dakikada Lawal topu filelerle buluşturdu.  Kasımpaşa’da ise 39.dakikada Koita gol atarken, 90+3’te yine Koita gol atarak beraberliği yakaladı.

Kayserispor’da Deniz Türüç ve Rotman hakemden sarı kart görürken, Adem Büyük, Tunay ve Titi’de Kasımpaşa tarafında sarı kart gören isimlerdi.

Kasımpaşa deplasmandan Kayserispor ile 2-2’lik beraberlikle ayrıldı. Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kuzey alt da taraftarla beraber karşılaşmayı izledi. 11. dakikada Varela’yı ceza alanında arkadan müdahale eden Kasımpaşalı Titi yere düşürdü. Kayserispor bu pozisyonda penaltı itirazlarında bulunsa da yarar etmedi.

16.dakikada Koita’nın ceza alanında çok sert bir şutu vardı. Kaleci Ahamada büyük bir incelikle kurtardı. 25.dakikada ise Deniz Türüç yaklaşık 25 metre uzaklıktan ceza atışında çok güzel bir vuruşla 1-0 takımı öne geçirdi. 39. dakikada Kana ve Koita arasında ceza alanında olan karşılıklı mücadeleye hakem penaltı verdi. Kayserispor’un itirazları arasında Titi, kullandığı penaltı atışıyla 1-1 beraberlik sağladı. İlk yarı 1-1 kapandı.

73.dakikada Deniz Türüç’ün açtığı ortayla Lawal, kafa atarak topu filelerle birleştirdi. 85.dakikada Tunay’ın attığı şut auta gitti ve 90+3’de Castro Tuna’nın açtığı ortayla topu kafayla filelere girdirdi. Maç böylece 2-2 sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir