Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor Gelecek Sezonun Planlarını Yapmaya Başladı!

Kayserispor Gelecek Sezonun Planlarını Yapmaya Başladı!

2016- 2017 Süper Lig sezonu devre arasında Kayserispor’un içine dahil edildiği olumsuz durumdan, taraftarların ve takımla uzak yakın ilgisi bulunan herkesin malumu olduğu iletildi.

Ekonomik, sportif ve idari anlamda sıkıntının en büyük şekilde meydana geldiği bir dönem içerisinde görevi devralan yönetimin yaptığı çalışmalar ve taraftarın vermiş olduğu büyük desteklerin ardından takımın şuanda ligde çok rahat bir sıralamada bulunduğu ve düşme tehlikesinin %0’a indiği iletilen açıklamada, gelecek sezon planlarına başlandığı da aktarıldı.

Futbol kamuoyu tarafından Mucize olarak adlandırılan bu söz konusu Kurtuluş Mücadelesi’nde büyük Kayserispor taraftarıyla birlikte, Sayın Bakan Mehmet Özhaseki, Sayın Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sayın Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’da içinde olmak şartıyla tüm ilçe belediyeleri ve sivil toplum kuruluşlarına, yönetime güçleri oranında destek de bulunduklarından ve bundan sonra da desteklerinin devamı konusunda taahhüt verdiklerinden dolayı çok büyük teşekkürler iletildi.

Kamuoyunun bilgisine arz edilen bu açıklama, Kayserispor tarafından yapıldı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir