Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor Galatasaray’dan Çekinmiyor!

Kayserispor Galatasaray’dan Çekinmiyor!

Galatasaray maçı hazırlıklarını tamama erdirmiş olan Kayserispor’da Asbaşkan Mehmet Çakmak Uyar, rakiplerinden hiçbir şekilde çekinmediklerini belirtti.

Kayserispor Galatasaray’dan Çekinmiyor

Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Çakmak Uyar, ligde kalan bütün maçlara galibiyet için çıktıklarını belirtti. Kafilenin yarın saat 16:15’de uçakla İstanbul’a geçiş yapacağını aktaran Uyar, takımda Douglas dışında hiçbir sakatlık ve cezalı oyuncunun olmadığını aktardı. Ardından ise, Kayserispor için büyük veya küçük diye bir takım kavramının olmadığını aktardı. Tek hedeflerinin maç alıp, puan kazanıp, ligde kalmak olduklarını söyleyen Uyar, Galatasaray’la oynanacak olan maça da aynı şekilde baktıklarını belirtti.

KAYSERİSPOR’A DEPLASMAN DESTEĞİ

Kayserispor’a şehirdeki belediyeler ve odalardan deplasman desteği yapıldı. Başkan Erol Bedir liderliğinde valilik, sivil toplum kuruluşları, meslek teşekküllerine yapılmış olan bir haftalık düzenli rutinde ziyaretin ardından sarı kırmızılı Kayserispor’a, Pazar günü oynayacağı Galatasaray maçı içerisinde olmak üzere deplasman desteği verildi. Sarı Kırmızılı takımın Süper Lig’de kalan tüm deplasman maç giderlerini belediye ve odalar üstüne aldılar.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, “Yaptığımız seri ziyaretler sonrası , tüm Kayseri olarak Kayserispor’a gönülden destek olunması istenmiş, bu ziyaret ve görüşmeler, ev sahipliği yapan tüm kişi ve kuruluşlarca çok olumlu karşılanmış ve kulübümüze olan ilgi ve alakalarının artarak devam edeceğini dile getirdiler. Yönetimimizin gayret ve şeffaf yönetim devam ettiği müddetçe, her zaman yanımızda olacaklarını beyan etmişlerdir” dedi.

Kayserispor’un Pazar günü oynayacak olduğu, Galatasaray maçı dahil olmak üzere, tüm maç giderlerini Galatasaray Maçında Kayseri Ticaret Odası, Çaykur Rizespor Maçında Melikgazi Belediyesi, Beşiktaş Maçında Talas Belediyesi, Antalyaspor Maçında Organize Sanayi Bölgesi, Trabzonspor Maçında Kocasinan Belediyesi, Kardemir Karabükspor Maçında Sanayi Odası karşılayacak.

KayseriHaber

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir