Kayseri Haber / Kayseri / Erol Bedir: “Galatasaray’a Odaklandık”

Erol Bedir: “Galatasaray’a Odaklandık”

Kayserispor Kulubü Başkanı Erol Bedir, Süper Ligde oynayacak oldukları Galatasaray maçına yönelik açıklamalar yaptı. Erol Bedir 26 Ocak 2017 günü Kadir Has Kongre Merkezi’nde yapılmış olan Başkanlık Seçimin’de oy çoğunluğu ile başkan seçilmişti… Kayserispor Başkanı Galatasaray’a Odaklandıklarını Açıkladı

Kayserispor Kulubü Başkanı Erol Bedir, Kayserispor’un Pazar günü karşı karşıya gelecek olduğu Galatasaray karşılaşmasına odaklanmış olduklarını vurguladı.

TAKIMIN HİÇ KİMSEYE AİT OLMADIĞINI VURGULADI

Yanında Kayserispor Yönetim Kurulu üyeleri bulunmakta olan Erol Bedir, bugün bir ziyarette bulundu. Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarete giden Başkan Erol Bedir, takımın hiç kimseye ait olmadığını vurgularken şunları belirtti, Bu takımının yönetimini üstlenirken, kendi işyerinizi nasıl yönetmekteyseniz takıma da aynı şekilde aynı titizlikte ve aynı hassasiyet de davranmak ve saygı göstermek zorundasınızdır.

BİRLİKTELİK BAĞLARI İÇİN ZİYARET TAKVİMİ OLUŞTURULDU

Erol Bedir, Kayserispor’a kendi iş yeri kadar önem vermekte olduğunu eğer böyle bir durum olmasaydı kendini bir başkan olarak asla kabul etmeyeceğini belirtti. Kar veya zarar neyse gizlenmemesi gerektiğini vurgulayan Bedir, tüm gelir – giderler halka açık bir şekilde olmalıdır bunu yapmak zorundayız dedi.

Birliktelik bağlarını kuvvetlendirmek adına yeni yönetim olarak bir takım ziyaretlerde bulunduğunun altını çizmekte olan Bedir, bir taraftarın kendilerini evine davet ettiğini anlattı.

TARAFTARIN EVİNE ZİYARETE GİDECEK

Bir Kayserispor tarafı, Erol Bedir’e “Başkanım, bizim eve ne zaman geleceksin?” tarzında bir soru yöneltmiş. Erol Bedir’de bu durum karşısında hemen konuyla alakalı olan birime yönelip, adresi almalarını isteyip çayı koydurmuş. Taraftarın kim olduğunu bilmeyen Başkan, en kısa zamanda ziyarete gideceğini aktardı.

KayseriHaber 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir