Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor, Antalyaspor Deplasmanına Hazırlanıyor!

Kayserispor, Antalyaspor Deplasmanına Hazırlanıyor!

Kulüp tesislerinde, Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde antrenmanlarına büyük bir hızla devam eden Sarı Kırmızılı ekip, düz koşu yaptıktan sonra ısınma hareketlerine geçtiler. Teknik çalışmayla devam etmekte olan antrenmanda, futbolcuların yüzlerinin güldüğü belirdi.

Antrenmanın öncesinde gazetecilerin sordukları sorulara cevap veren Kayserispor Asbaşkanı Mehmet Çakmak Uyar, Geçen hafta kaybedilen 3 puanın hesaplarında veya düşüncelerinde olmadığını belirtti. Antalyaspor maçının ise tüm maçlarda olduğu gibi final havasında geçecek bir maç olacağını belirtti. Kazanıp dönmek gibi bir hedeflerinin kesin varlığının altını çizdi.

Devre arasında kağıt üzerinde düşmüş olan bir Kayserispor’dan bahsediliyorken, şuanda gelinen noktayı 7’den 70’e herkesin takdir ve şayan ettiğini belirten Uyar, Futbolun Gaziantepspor maçında kendilerine bir kez daha bir şeyi hatırlattığını belirten Uyar, maçın sahada kazanılmakta olduğunu vurguladı. Kağıt üzerinde maç kazanılmaz söyleşisinde bulunan Uyar, Antalyaspor maçına saha da kazanmak amacıyla gidecek olduklarını belirtti. Şahsi düşüncesi olarak ise kazanıp gelecekleri yönünde açıklama yaptı.

Uyar aynı zamanda, Mabiala’nın transfer söylentilerine yönelik, antrenman öncesinde Mabiala ile görüştüğünü, kesinlikle bu şekilde bir imza olmadığını, kendileriyle konuşmadan kimseyle anlaşmayacağını söylediğini söyledi. Mabiala’nın Kayserispor’da olmaktan çok büyük mutluluk söylediğini ileten Uyar, Kayserispor ile Mabiala arasında en ufak sıkıntının olmadığını belirtirken, transfer dönemlerinde söylentilerin çok olacağını da güler yüzle belirtti.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir