Kayseri Haber / Kayseri / Kayserispor, Altın Değerinde Olan 3 Puanın Sahibi Oldu!

Kayserispor, Altın Değerinde Olan 3 Puanın Sahibi Oldu!

Maç sonu gerçekleştirilen basın toplantısında konuşma yapan Kayserispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, skordan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 3 haftadır hem iyi futbol oynandığını hem de bununla birlikte iyi skorların meydana geldiğini aktardı. Geldiği gün de söylediğini ileten Bakkal, Kayserispor’un zamanında hak ettiği yerde olmadığını, çok kaliteli oyuncuların var olduğunu bildiğini belirtti.

Sadece biraz ertelendiğine değinen Bakkal, yönetimin de inanılmaz bir şekilde çabasının olduğunu. Futbolcuların motivasyonunu düşürmemek adına, ödeme anlamında gecelerini gündüzüne sarf ettiklerini, kendisinin de geldiği günden bugüne katkıda bulunmaya çalıştığını kaydetti.

Geldiği gün futbolculara, kendisinin buraya teknik adamlık için değil, yardım etmek için geldiğini söylediğini belirten Bakkal, bunun sebebinin geriye 6 hafta kalmasının olduğunu kaydederken, futbolculara teşekkür etti.

Bu hafta taraftar çağrısının çok büyük bir şekilde cevap verdiğini belirten Bakkal, Cuma olmasına rağmen çok sayıda katılımın olduğunu iletti. Taraftarlara da teşekkürlerini ileten Bakkal, Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı şehrimizin takımının yolunu saptırmadan devam ettirmek gerekmekte olduğunu vurguladı.

Yıl sonunda sözleşmesinin biteceğini kaydeden Bakkal, tek istediği bir şey olduğunu, bunun ise yeni tesisin bitmesi olarak ön plana çıktığını kaydetti. Şehir ve takım olarak çok iyi yerlere layık bir camianın söz konusu olduğunun altını çizen Bakkal, bir daha bu stresi yaşatmayacak olan ortamların korunmasının gerekli olduğunu belirtti ve camiaya hayırlı olması dileklerini sundu. Üzerlerine düşen görevi yaptıkları için mutlu olduğunu dile getirdi ve konuşmasını sonlandırdı.

Maç sonu gerçekleştirilen basın toplantısında konuşma yapan Atiker Konyaspor ve eski Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kayserispor’u tebrik ederek, Birşey anlatacak halinin, durumunun olmadığını belirtti. Fenerbahçe ile ilgili sorulara cevap vermedi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir