Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’nin Şehidi Var!

Kayseri’nin Şehidi Var!

Suriye’de aktif olarak süren Fırat Kalkanı Harekatı’nın devam ettiği El Bab üzerinde şehadet şerbetini içen Üsteğmen Tarık Koçoğlu’nun bugün acı haberi, Kayseri’yi yasa gömdü. Yakınlarına acı haberin ulaşmasıyla birlikte, yakınları krizler geçirdi.

Kayseri’de Toprağa Verilecek

Suriye’nin El Bab üzerinde dün geceden itibaren terör örgütü DEAŞ ile sürmekte olan çatışmalarda öğlen saatlerinin sonrasında EYP’nin infilak etmesinin ardından Uzman Çavuş Mehmet Uslu ile beraber olan Üsteğmen Tarık Koçoğlu’nun yürekleri burkan haberi Kayseri’ye geldi. Şehit Üsteğmen Koçoğlu’nun yetim olduğu ve babasının çok uzun zaman önce vefat ettiği annesinin ise İstanbul’da ikamet ettiği Kayseri’de bulunan yakınları tarafından edinilen bilgiler arasında. Şehit Üsteğmen Tarık Koçoğlu bugün Kayseri’de toprağa verilecek.

İlk olarak Şehit Üsteğmen Tarık Koçoğlu’nun İstanbul’da defin edileceği belirtilmişti. Fakat yakınlarının ve ailenin yüksek rızasıyla birlikte Kayseri üzerinde toprakla buluşacak.  Koçoğlu’nun cenazesi, yarın Kalem Kırdı Camii’nde ikindi namazının hemen ardından kılınacak olan cenaze namazının sonrasında Garnizon Şehitliği’nde toprakla buluşacak.

KayseriHaber

İlginizi Çekebilir

3 Kuşak Fenerbahçeli Aile, O Fotoğrafın Hikayesini Anlattı!

Fenerbahçe basketbol takımının Final Four'daki şampiyonluğundan birkaç gün sonra Kars Kocaköy'de ikamet eden 3 kardeşin, küçülmüş sarı - lacivert kazaklarıyla çekilen fotoğrafı Twitter'de gündemden düşmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir