Kayseri Haber / Kayseri / Kayserili Öğrenciler, Türkiye Kros Şampiyonu Oldu;!

Kayserili Öğrenciler, Türkiye Kros Şampiyonu Oldu;!

Kayseri şampiyonu olan Şehit Aziz Özkan Ortaokulu yıldız takım, şampiyon olduktan sonra Şanlıurfa’da yapılan gruplara gitti ve 2.olarak adını finallere yazdırdı. Şehit Aziz Özkan Ortaokulu Yıldız Kız Takımı, salı günü söz konusu yarışlara katılmak için şampiyonaya gitti ve Malatya’da toplam olarak 19 takımın katılım gösterdiği Okullararası Kros Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Şampiyona kapsamında Kayseri’yi temsil eden Şehit Aziz Özkan Ortaokulu Yıldız Kız Takımı Türkiye Şampiyonu olarak kürsüye çıktı. 2016 yılı içerisinde de şampiyon olamasa da 2.liği Kayseri’ye getiren Yıldız Kız Takımı, Türkiye Şampiyonluğu’nu Kayseri’ye getirdi.

Yıldız Kız Takımı’nda Meryem Tidim, Ayşe Babi, Rabia Bağcı, Ravza Nur Yazıcı, Zeliha Gül Doğan, Gizem Sıla Beklen yer alırken antrenörlüğünü ise okulun Beden Eğitimi öğretmeni Şamil Soyaslan yapıyordu. Şehir Aziz Özkan Ortaokulu Yıldız Kız Takımı Türkiye Şampiyonluğu altına adını yazdırmış durumda.

Bu kapsamda Kayseri’ye bir şampiyonluk daha girmiş durumda. Genç sporcuların ve yeteneklerinin yıldızlarının parlamasında şehrimiz desteklerini sonuna kadar vermekte. Bu konuda gerek Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik gerekse diğer belediye başkanları son derece ağırlık vermekteler.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir