Kayseri Haber / Kayseri / Kayserili Muhasebeciler, Belediye Başkanı Çelik’e Ziyarette Bulundular!

Kayserili Muhasebeciler, Belediye Başkanı Çelik’e Ziyarette Bulundular!

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Anfer Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, 1-7 Mart Muhasebe haftasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında oda çalışmalarına yönelik bilgi aktarımı yapan Başkan Anfer Yılmaz, Kayseri’de toplam olarak 1400 muhasebeci, 400 adet stajyeriyle 1800 kişilik büyük bir aile olduklarının altını çizdi.

Türkiye kapsamında toplam olarak 105.000 kişilik muhasebeci ailesinin olduğunu aktardı. Ülkenin gelişim ve kalkınmasına destek ve katkı sağlama amacı güderek sürekli olarak ilerleme kaydettiklerini belirtti. Muhasebeciler Haftasını kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, Meslek erbabının bir çatı altında toplanmasının hem kendi mesleklerini geliştirme hem de bulundukları coğrafyaya hizmet verme açısından çok büyük önem teşkil ettiğini vurguladı. Bu kapsamda başarılı çalışmalar ortaya çıkarmış olduklarını aktaran Çelik, kendilerinin de bir araya gelmeyi başarabilmiş olan meslek erbablarına gerekli tüm destekleri verdiklerinin altını çizdi.

Ziyaret kapsamında aynı zamanda özellikle yeni hizmet binalarının inşası için Çelik’e verdiği destekden ötürü teşekkürlerini ileten Başkan Yılmaz, Büyükşehir’in katkısı olmadan bu şekilde bir bina inşa edemeyecek olduklarını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir