Kayseri Haber / Asayiş / Kayserili Genç Şehidin O Fotoğrafı Yürek Dağladı!

Kayserili Genç Şehidin O Fotoğrafı Yürek Dağladı!

İstanbul’da görev yapan Kayserili genç polis Ertuğrul Taciroğulları, elim bir kaza sonucunda hayata gözlerini yumarak, şehitlik makamına ulaştı.

İstanbul’da yunus polislerinin bariyerlere çarpmasıyla aniden oluşan kazanın sonucunda hayatla bağını kesin Kayserili genç polis Ertuğrul Taciroğulları, bugün Kayseri’de son yolculuğuna uğurlanacak. Ertuğrul Taciroğulları ve  annesi Elif Taciroğulları’nın birbirlerine sarıldığı fotoğraf ise görenleri gözyaşına boğdu.

22 Temmuz 2017 tarihinde saat 15.30 civarında görevli olduğu motosikletle birlikte İstanbul Esenler Otogar’ının hemen çıkış bölümünde bariyerlere çarpmasıyla oluşan tek taraflı kazanın ardından Ertuğrul Taciroğulları ve Burak Bülbül isimli iki motorsikletli polis şehit oldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan 21 yaşındaki genç polis memuru Ertuğrul Taciroğulları’nın Kayseri Gömürgen Mahallesi nüfusunda kaydının bulunduğu bilgisine ulaşılırken, genç polis şehidinin Kocasinan’a bağlı Beyazşehir Mahalle sınırlarında yer alan baba ocağına ise ateş düştü. Şehidin baba ocağı Türk bayraklarıyla çevrildi.

1 ablası ve 1 ağabeyi bulunan şehit Ertuğrul Taciroğulları’nın, evli olmadığı öğrenildi. Aynı zamanda şehidin, annesi Elif Taciroğulları ile sarılarak çekilmiş olduğu fotoğraf, görenlerin yüreğini dağladı. Şehit Polis bugün Seyyid Burhanettin Türbesi yanında yer alan Kalemkırdı Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazıyla birlikte Asri Mezarlık Polis Şehitliği’ne defnedildi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir