Kayseri Haber / Gündem / Kayserigaz, Kocasinan Yatırımlarını Değerlendirdi!

Kayserigaz, Kocasinan Yatırımlarını Değerlendirdi!

Kayseri’de lisans alanı kapsamında yer alan ilçelerde yatırım faaliyetlerini devam ettirmeye büyük bir hızla çaba harcayan Kayserigaz, 2017 – 2021 yılları arasında gerçekleştirilecek olan yatırımların detaylarını görüşmek için Kocasinan Belediyesi ile aynı çatı altında buluştu.

Kocasinan Belediyesi’nde yapılan toplantıya Kocasinan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve Kocasinan Belediyesi yöneticileriyle Kaysergiaz Proje Müdürü Murat Akdağ ve Kayserigaz Proje Müdürlüğü birim yöneticileri katılımlarını gerçekleştirdi.

Toplantıda Kocasinan İlçe merkezinde doğalgaza ulaşım oranının seviyesinin %96 oranlarında olduğu aktarılırken, günümüze kadar yapılan tüm yatırımların genel olarak değerlendirilmeleri gerçekleştirildi.

2.tarife dönemine geçiş yapan Kayserigaz, Kocasinan ilçesi sınırlarında 5 yıllık süre zarfında gerçekleştirilecek olan yatırımların planlamalarını Kocasinan Belediyesi yöneticileriyle paylaştı. Kocasinan ilçesi sınırları içerisinde yer almakta olan tüm mahalleler ve sonradan mahalle olarak ilçe sınırlarına dahil edilmiş olan ilk kademe belediyelerin durumları değerlendirme altına alındı.

Toplantı, gelecek 5 yıllık yatırım sürecinde Kocasinan Belediyesi sınırları içerisinde bulunan mahallelerde planı yapılmış olan değişiklikler, kentsel dönüşüm projeleri, sit alanlarının durumu, altyapı projeleri, düşünülen yeni imar alanları ve planlanan yol çalışmaları hakkında bilgi alışverişi kapsamında sona erdi. Kocasinan Belediyesi kapsamında yapılacak olan yatırımların ne kapsamda olacağı ilerleyen süreç içerisinde detaylarıyla birlikte paylaşılacak.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir