Kayseri Haber / Kayseri / Kayseri’den Bir Galibiyet Daha!

Kayseri’den Bir Galibiyet Daha!

Türkiye 2. Bayanlar Voleybol Ligi 5. Grupta kendini gösteren Kayseri Voleybol Kulübü, sezonun son iç saha maçı sonucunda Seyhan Belediyespor’a 1 set bile vermeden maçı aldı.

Maça seri sayılarla start veren Kayseri Voleybol Kulübü ilk seti, 10 sayı farkla kazanırken skor 25-15’di. İkinci sette hata sayısını azaltan Kayseri Voleybol Kulübü, Seyhan Belediyespor’un oyuna adapte olmasını tamamen iptal etti. Kayseri Voleybol Kulübü, 2.setide 9 sayı farkla kazanırken skor 25-16 idi. Üçüncü sette rahat bir şekilde oyun sergileyen Kayseri Voleybol Kulübü’nün karşısında pes etmeyen Seyhan Belediyespor, olağan farkın açılmasının önüne geçti. İkinci teknik mola ardından farkı 1’e kadar indiren Seyhan Belediyespor, seti 5 sayı farkla kaybetti ve skor 25-20 idi.

İlk set 25-15 Kayseri Voleybol Kulübü’nün zaferiyle sonuçlanırken, 2. ve 3. setlerde yine aynı şekilde şehrimizin takımının galibiyetiyle sonuçlandı. 2. set 25-16 Kayseri maçı alırken, 3.sette ise yine 25-20’lik bir skor ortadaydı.

Kayseri Voleybol Kulübü’nün oyuncu kadrosusunda, Zeyneb, Eda, Ümüş, Beyza yer alırken beraberidne Hülya, Kübra, Dilek, Gamze, Zehra, Hande, Busenur, Sevcan ve Neriman’da kadrodaydı.

Seyhan Belediyespor’un kadrosunda ise, Cemre, Makbule, Güldeste ve Canan kendini gösterirken, Aleyna, Yaren, Aslı, Sinem, Merve ve Helin diğer oyunculardı. Aysima, Buse ve Gamze’de sahada yer alan oyuncular arasındaydı.

Karşılaşmayı yöneten hakemler ise Selami Öztürk ve Alpaslan Gerçel’di.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir