Kayseri Haber / Gündem / Kayseri’deki 12 Yaşındaki Lösemi Hastası Olan Cansu’nun Hayali Galatasaray’lı oyuncularla Tanışabilmek

Kayseri’deki 12 Yaşındaki Lösemi Hastası Olan Cansu’nun Hayali Galatasaray’lı oyuncularla Tanışabilmek

12 yaşındaki lösemi hastası Cansu Demirduman, taraftarı olduğu Galatasaray’ın yıldızlarıyla buluşmanın hayalini kuruyor. Cansu, pazartesi günü Süper Lig’de oynayacağı Kayserispor karşılaşması için Kayseri’ye gelecek olan Galatasaraylı futbolcularla buluşup, en büyük hayalini gerçekleştirmek istiyor. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji bölümünde 4 aydır tedavi gören  Cansu Demirduman, ”Ben Galatasaray’ın fanatiğiyim. Takımımızda ki oyuncuların her birini de ayrı seviyorum. Özellikle Muslera ve Batefimbi Gomis’e hayranım. Umarım sesime kulak verirler ve onlarla tanışma fırsatı bulurum’’ diye konuştu. Galatasaraylı futbolcularla tanışmanın hayalini kuran Cansu, ‘’Yatağım ve nevresim takımım sarı kırmızı, Galatasaray’la yaşıyorum. Şimdiden imzalatmak üzere formam ve atkım da hazır, hafta sonu takımımız Kayseri’ye gelecek ben de inşallah onlarla bir araya gelme fırsatı bulurum. Muslera ve Gomis’e formamı imzalatırım” dedi.

Twitter’da #CansuHayalineKavussun ve #GalatasarayCansuileBulussun hastagleri yüzlerce Galatasaray taraftarı, teknik direktör Fatih Terim, kulüp resmi sitesi, futbolcular ve kulüp tercümanların da aralarında olduğu çok sayıda kişiyi etiketleyerek Cansu’ya destek mesajları atıyor ve böylelikle Galatasaray yönetimine seslerini duyurmaya çalışıyor.

Minik Cansu’nun annesi Zümrüt Ünal, ”’Cansu, adeta Galatasaray’la yaşıyor, takım galip geldiği zaman yüzünde gülücükler açıyor. Puan kaybında ise üzüntüsü yüzüne yansıyor. Diğer hasta yakınları da Cansu’dan bahsederken sürekli ‘fanatik’ yakıştırması yapıyor. Cansu’nun ismini pek kullanan olmuyor, onun Galatasaray sevgisini tüm hastane biliyor ve Cansu’yu sorarken ‘Fanatik ne yapıyor’, ‘Fanatiğe selamlar’, ‘Fanatiğin durumu nasıl’ diyorlar. Ben de kızımın hep hayalini kurduğu, futbolcularla tanışmasını çok isterim. Biliyorsunuz onlar için moral çok önemli. Mutlu oldukları zaman hücreler çoğalıyor. Kızımın mutlu olması için, bu buluşmanın gerçekleşmesini ben de çok istiyorum. Bir anne olarak, hastalığı süresince kızımın hep mutlu olmasını istiyorum” dedi.

 

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir